15 Kasım 2013 Cuma

makyaj ürünleri

Avon'dan yenilikçi bir ürün: Mega Effects Mascara
Avon, yeni ürünü Mega Effects'te, bilindik maskara fırçalarından farklı olarak tasarlanmış açılı fırçasıyla göz makyajında yeni bir deneyim yaşatmayı vaat ediyor.
Avon, maskara uygulama deneyimini değiştirecek yeni ürünü Mega Effetcs’i biz kadınların beğenisine sunuyor. Avon Mega Effetcs Mascara, ergonomik tasarımı, farklı boyutu, kirpik diplerini ve uçlarını kaldıran yenilikçi fırçası ile dünyada bir ilk olma özelliği taşıyor. 

Altı yıllık bilimsel çalışma sonucunda, 2000 kadının yorumları ile geliştirilen hacimlendirici maskara, sunduğu yenilikle maskara kullanımında kuralları değiştirme iddiasında. 
Avon Mega Effects Mascara, yenilikçi fırçasıyla kirpik diplerini ve uçlarını kaldırıyor. Göz kıvrımıyla uyumlu çok yönlü fırçası 12 farklı açı ile kullanılabiliyor. 

Mega etkili maskara, panoramik hacimle cüretkar kirpikler yaratıyor. Böylelikle kirpikler daha koyu, daha hacimli ve daha etkileyici hale geliyor; gözler daha büyük görünüyor. Ayrıca maskara topaklanmıyor, etrafa bulaşmıyor, terlemeyle akmıyor. 

Oftalmolog onaylı Avon Mega Effects Mascara’nın siyah, kahverengi ve lacivert renk seçenekleri bulunuyor. 

Avon Mega Effects’i kullanmak için kenarlarından tutup maskara kapağını kaldırmak gerekiyor. Fırçayı çıkarmak için köşelerden tutularak sallanıyor. 

Ardından istenen açıda fırça eğiliyor ve kirpik kökünden ucuna doğru uygulanıyor. Kapatmak için
Avon,Mega Effects Mascara,kirpik dipleri

Fırça,aplikatör,makyaj,iyi makyaj,makyaj nasıl yapılır
aplikatörü yerine yerleşinceye kadar itmek yeterli oluyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder